Psychoterapia | Psycholog Inne Czakramy ziemi i biblioteka liści palmowych – co skrywa przed nami magia?

Czakramy ziemi i biblioteka liści palmowych – co skrywa przed nami magia?

Nie wszyscy wierzą w magię. Często można usłyszeć mnóstwo nieprzyjemnych komentarzy w jej kierunku. Ale chociaż nie wszystkich magia jeszcze kiedykolwiek dosięgnęła, to warto wiedzieć parę rzeczy na jej temat. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami.

Co warto wiedzieć na temat biblioteki liści palmowych?

Czy wiedziałeś chociażby, że w Indiach funkcjonuje przybytek taki jak biblioteka liści palmowych? Dobrze jest w skrócie wytłumaczyć, co to za miejsce i czym dokładnie się zajmuje. Jest to coś podobnym do biblioteki, ale próżno szukać tam powieści – na wyposażeniu przybytku znajdują się bowiem odpowiednio przygotowane liście palmowe. Z powodu tego, że do ich zabezpieczenia zostały użyte odpowiednie specyfiki, te mogą przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez znacznych uszkodzeń. Ale czemu służą te liście? Biblioteka liści palmowych to miejsce, gdzie na liściach zapisane są przepowiednie dla każdego. Aby otrzymać jedną z nich, trzeba przyjść do biblioteki i odbyć rozmowę z mędrcem. Ten wypytuje nas o wiele kwestii związanych z naszym życiem, a później znajduje liść palmowy odpowiedni dla nas. W tym momencie możemy zapoznać się z przewidywaniami na przyszłość, jakie przygotował dla nas los.

Czakramy ziemi – kolejna ciekawostka ze świata magii

Niezwykle intrygującą ciekawostką ze świata magii są również czakramy ziemi. Miejscem o największej efektywności są piramidy w Gizie. Na czakramy ziemi można natknąć się jednak również w praktycznie każdym kraju. Są to miejsca mocy, które pozwalają chorym leczyć się szybciej oraz zapewniają niezwykle ciekawe doznania związane z obcowaniem z siłą wyższą. Zalecamy samodzielne wybranie się do takiego miejsca, aby przekonać się na swoim ciele i umyśle, jak potężny wpływ wywierają czakramy ziemi na ludziach.