Psychoterapia | Psycholog Bez kategorii Woda do biura – jaka jest jej cena? Na jakie kwestie zwrócić uwagę?

Woda do biura – jaka jest jej cena? Na jakie kwestie zwrócić uwagę?

Prawo pracy od jakiegoś czasu wymaga, aby zapewnić pracownikom stały dostęp do picia w zakładzie pracy. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na to, żeby wynająć dystrybutor do wody. Ile tak naprawdę wynosi cena za użytkowanie tego sprzętu? Na co zwrócić uwagę przy zakupie wody do firmy?

Ile to kosztuje?

Co najważniejsze, warto mieć świadomość, że firmy oferujące dostarczanie wody zwykle wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, które są przed nimi stawiane, więc hurtowy jej zakup będzie z pewnością korzystnym wyjściem. Cena niespełna dwudziestolitrowej butli wody to mniej więcej dwadzieścia złotych, co jest, trzeba przyznać, niezwykle przystępną stawką, jeśli wziąć pod uwagę ceny wody butelkowanej w supermarketach. 

Rożne dystrybutory

Aby jednak woda do biura była przystępna jeśli chodzi o konsumpcję, warto nabyć lub wypożyczyć należyty dystrybutor wody. Istnieją ich różne rodzaje, ale najbardziej popularny i opłacalny jest dystrybutor butelkowy – to urządzenie znane ze wszelkich przychodni czy szpitali. Można rzecz jasna nabyć ten sprzęt na własność, ale istnieje również niezwykle korzystna finansowo opcja wypożyczenia – miesięczny czynsz za dystrybutor wody to najczęściej kilkadziesiąt złotych. 

Wodę pić należy

Woda do biura jest niezbędna dla świetnego samopoczucia pracowników. W związku z tym nie powinniśmy oszczędzać na liczebności dystrybutorów i jakości wody, na której cotygodniowe dostawy się zdecydujemy. Na pewno wpłynie to również na efektywność pracy. 

Powiązane posty